درباره ما

گروه صنعتی عباسی اولین سازنده ی درب های تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در شمال غرب کشور مطابق با استانداردهای جهانی

 

گروه صنعتی عباسی در سال 1371 با یک کارگاه در شهرستان تبریز تاسیس و با تولید درب لولایی و کابین نفربر آسانسور شروع بکار نمود. این واحد در راستای توسعه و پیشرفت و بالا بردن کیفیت محصولات خود اقدام به راه اندازی واحد کنترل کیفی مستقلی نموده و با بهره گیری از تجربه و دانش موسسان و متخصصین دانشگاهی خود از سال 1381 به تاسیس بخش تحقیق و توسعه اقدام نمود.

این واحد  برای تنوع بخشیدن به محصولات تولیدی کارخانه  اقدام به طراحی و ساخت کابین های بیمار بر، ماشین بر، لیفتراکی و شیشه ای نموده. و در همان سال موفق به اخذ مجوز از سازمان صنایع و معادن شد. گروه صنعتی عباسی در سال 1389 در راستای خودکفایی صنعت آسانسور کشور از واردات درب های آسانسور ، تولید درب های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک را در دستورکارخود قرار داد. بخش تحقیق و توسعه این مجموعه ، تحقیقات و مطالعات خود را برای طراحی و ساخت این نوع درب ها آغاز نمود و در سال 1392 زحمات متخصصان بومی این مجموعه به ثمر نشست و گروه صنعتی عباسی موفق به ساخت درب های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و تلسکوپی 4 لته مطابق با آخرین استانداردهای  جهانی شد.

تلاشگران این مجموعه برای افزایش مقاومت محصولات خود در برابر رطوبت و افزایش کیفیت و دوام محصولات خود اقدام به راه اندازی کوره رنگ الکترو استاتیک با سیستم کانوایر زنجیری نمود. با توجه به بالا بودن سطح کیفیت محصولات گروه صنعتی عباسی در سال 1393 موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ملی ایران گردید. همچنین این واحد تولیدی در سال 1394 به همت متخصصان خود موفق به اخذ گواهینامه ایزوISO9001 شد. گروه صنعتی عباسی برای جلب رضایت مشتریان خود اقدام به ساخت دربهای لولایی به ابعاد مختلف و بنا به درخواست مشتری می نماید و همچنین در خط تولید کابین  اجرای تزئینات داخلی کابینها با توجه به سلیقه و درخواست مصرف کنندگان محترم قابل طراحی و ساخت می باشد.

واحد کنترل کیفی مراحل تست دربهای اتوماتیک و نیمه اتوماتیک به روش Sample Sampling در اتاق تست انجام می گیرد.  و همچنین تستهای مربوط به استاندارد شماره 7985 روی درب ها انجام گرفته  و روی کلیه سردربهای اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تست RUN انجام می گیرد. و پس از تایید نهایی برچسب کنترل نهایی با نام تجاری آراز درب روی  محصولات قرار داده شده  و با بسته بندی مطلوب برای مشتریان ارسال می گردد.

اتاق رنگ این گروه صنعتی نیز از نوع الکترو استاتیک  پودری بوده دربهای لولایی و قطعات و سفارشاتی که از مشتری برای رنگ زنی دریافت می گردد به صورت یک خط سری وارد اتاق رنگ شده و بعد از پاشیدن رنگ با دستگاه مغناطیسی  به صورت سری در داخل کوره حرارتی قرار گرفته ،بعد از طی سیکل پخته شدن در کوره از آن خارج شده و مرحله خنک سازی صورت میگیرد سپس کلیه قطعات رنگ شده به طور مطلوب بسته بندی و به مشتری ارسال می گردد.

این گروه صنعتی با بهره گیری از بخش R&D تحت نظارت مدیر فنی شرکت طراحی و توسعه و ساخت محصولات جدید این مجموعه را انجام داده و کلیه نقشه ها و مدارک فنی در این بخش اجرا و در اختیار واحد تولید قرار می گیرد . تمامی مراحل آهنگری و جوشکاری محصولات تولیدی این مجموعه توسط کارکنان ماهر این گروه انجام میگیرد و بعد از طی پروسه تولید در خط مونتاژ قرار میگیرند. واحد کنترل کیفی این مجموعه از سه زیر مجموعه تشکیل شده که شامل کنترل مواد اولیه وارده به کارخانه ، کنترل حین تولید ، و کنترل نهایی می باشد.  افتخار ما این است که این مجموعه به همت فرزندان این مرزو بوم موفق به تولید محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی گردیده است. و رضایت مشتریان و مدت زمان گارانتی محصولات این مجموعه بیانگر این امر می باشد.